Privātuma politika

Pēdējo reizi pārskatīta 2019. gada 3. decembrī.

Mājas lapu, kurā Jūs šobrīd atrodaties, uztur SIA “Start Design Course” (Reģ. Nr. 50203258681), turpmāk tekstā – “Mēs”.

Mēs augstu vērtēju Jūsu uzticēšanos mūsu uzņēmumam pakalpojumiem. Mums ir svarīgs Jūsu privātums un par Jums iegūto datu aizsardzība, tāpēc esmu sagatavojuši Privātuma politiku, lai Jūs zināt, kā mēs vācam, lietojam un aizsargājam Jūsu datus.

Lietojot mūsu mājas lapu, sociālos medijus, e-pastu saturu vai pakalpojumus, Jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja Jūs nepiekrītat mūsu Privātuma politikai, Jūs nedrīkstat izmantot mājas lapu vai mūsu pakalpojumus.

Personas datus Mēs apstrādājam saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, Eiropas Savienības datu aizsardzības regulām un Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Datu vākšana

Lai Mēs varētu nodrošināt Jūsu izvēlēto pakalpojumu sniegšanu, mēs apkopojam Jūsu personas datus, ko Jūs mums sniedzat brīvprātīgi, kad piesakaties mūsu pakalpojumiem, kā arī daži dati tiek savākti automātiski saistībā ar mājaslapas lietošanu.

Gadījumi, kursos mēs apkopojam jūsu datus:

  • Dati, kuru Jūs mums sniedzat brīvprātīgi, lai Mēs varam nodrošināt pakalpojumu vai saistību izpildi. Ja Jūs reģistrējaties, lai saņemtu pakalpojumus, pierakstāties saņemt mūsu jaunumus elektroniskā formātā, mēs saglabājam Jūsu sniegto informāciju. Tāpat arī, ja aizpildāt mūsu mājas lapā vai sociālajos medijos redzamās vai trešo pušu nodrošinātās reģistrācijas formas, veidlapas, sazinaties ar mums, izmantojot veidlapas, atbildot uz aptaujām, sniedzot rakstiskas atsauksmes elektroniskā veidā. Šī informācija var ietvert Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, adresi un citu informāciju. 
  • Atsevišķos gadījumos tie var būt arī maksājuma dati, kas ietver uzņēmuma rekvizītus, citus maksājumu datus, kas mums nepieciešami, lai apstrādātu Jūsu maksājumu.
  • Kad Jūs piekļūstat un lietojat mūsu mājas lapu, tās rīki un tehnoloģijas automātiski apkopo un saglabā noteiktus datus par to, kā cilvēki lieto mūsu mājas lapu - kādu pārlūkprogrammu izmanto, kāda tipa elektronikas ierīci izmanto (datoru, telefonu vai planšeti), informāciju par vispārējām atrašanās vietām (piemēram, valstīm), valodu un operētājsistēmu. Šie dati Jūs neidentificē kā konkrētu personu.

Informācija, kuru apkopo automātiski, tiek izmantota statistikas datiem, un tajā nav ietverta Jūsu personas informācija. Mēs izmantojam šos datus, lai uzlabotu mūsu mājas lapu un mūsu pakalpojumus.

Sīkdatņu (cookies) un pikseļu (pixels) izmantošanas politika

Mūsu mājas lapā tiek izmantota standarta tehnoloģija, ko sauc par sīkdatnēm, lai apkopotu informāciju par to, kā mūsu mājas lapa tiek izmantota.

Mēs paturam tiesības izmantot sīkdatņu tehnoloģiskos ekvivalentus, ieskaitot sociālo mediju pikseļus (pixels) atbilstoši dažādu sociālo mediju vietņu politikām. Šie pikseļi ļauj sociālo mediju vietnēm redzēt, ka apmeklētājs ir apskatījis mūsu mājas lapu, lai pielāgotu reklāmas ziņojumus, ko lietotāji redz apmeklējot sociālo mediju vietni.

Automātiski ievākt Jūsu datus var arī trešās puses. Atsevišķu mūsu mājas lapā iestrādātos rīkus nodrošina trešās puses. Piemēram, e-pastu mārketinga rīki, lai varat saņemt mūsu jaunumus, vai anketēšanas pakalpojumi. Aicinām ņemt vērā, ka arī šie uzņēmumi var izmantot tehnoloģijas, lai par Jums ievāktu datus gan no viņu vietnēm, gan no Interneta. To, kā trešās puses ievāc un izmanto tavus datus, nosaka viņu privātuma politikas, kas ir norādītas viņu mājas lapās.

Datu izmantošana un glabāšana

Mēs apkopojam un izmantojam augstāk minētos datus, lai nodrošinātu Jums efektīvu, jēgpilnu un īpaši Jums piemērotu mūsu mājas lapas, sniegtās informācijas un pakalpojumu lietošanas pieredzi.

Mēs varam izmantot Jūsu datus, lai:

  • Mēs varētu sniegt pakalpojumus;
  • Informētu Jūs par izmaiņām mūsu pakalpojumos;
  • Sazinātos ar Jums saistībā ar Jūsu izvēlēto pakalpojumu; 
  • Sagatvotu rēķinus un apstrādātu maksājumu par mūsu pakalpojumiem;
  • Personalizētu un uzlabotu Jūsu pieredzi saistībā ar mūsu mājas lapas lietošanu vai pakalpojumiem, tai skaitā, novērstu lietošanas tehniskās problēmas.

Mēs varam izmantot Jūsu personiskos datus arī mārketinga nolūkos, lai:

  • Nodrošinātu Jums papildus informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, sūtot tiešā mārketinga e-pastus;
  • Veidotu un virzītu reklāmas dažādos, Jūsu izmantotos sociālajos medijos vai mājas lapās;

Mēs apņemamies saglabāt Jūsu e-pasta adreses konfidencialitāti. Mēs nepārdodam, neiznomājam un neatklājam trešajām pusēm Jūsu e-pasta adresi. Atrakstīties no mūsu jaunumiem, tad aicinām mums nosūtīt e-pastu uz adresi info@inesejansone.com, pieprasot apturēt turpmāko e-pasta ziņojumu abonēšanu.

Personas dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr tie nepieciešamas pakalpojuma sniegšanai vai informācijas nodrošināšanai. Personiskie dati par Jums nekad netiks apstrādāti uz ilgāku laiku nekā nepieciešams.

Drošība

Mēs esam apņēmušies aizsargāt lietotāja informāciju.

Mājas lapā tiek izmantota starptautiskiem drošības standartiem atbilstoša drošības tehnoloģija - SSL (Secure Socket Layer) protokols. Identisks datu šifrēšanas drošības līmenis tiek izmantots arī internetbankās.

Personas datiem, ko mēs apstrādājam, piekļūst tikai darbinieki un uzņēmumi, kuriem šī informācija ir jāapstrādā (piemēram, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs).

Ja Jūs esat izveidojis kontu mūsu mājas lapā, kuram var piekļūt tikai ar lietotājvārdu un paroli, tad Jūsu izveidotā parole aizsargā Jūsu lietotāja kontu - tāpēc Jums ir jāizmanto unikāla un droša parole, jāierobežo piekļuve savam datoram un pārlūkprogrammai, kā arī jāizlogojas no sava profila pēc pakalpojuma izmantošanas.

Privātuma politikas aktualitāte

Šeit redzamā Privātuma politika var tikt mainīta mūsu uzņēmuma un mājas lapas attīstības gaitā, īstenojot jaunas tiesību aktu prasības vai jaunas tehnoloģijas, vai lai uzlabotu sniegtos pakalpojumus. Tāpēc aicinām Jūs regulāri pārskatīt mūsu Privātuma politiku.

Sazināšanās ar mums

Jūs varat uzdot jautājumus vai komentārus saistībā ar Privātuma politiku, rakstot uz e-pastu: info@startdesigncourse.com