Atsauksmes par interjera dizaina kursiem

“Šobrīd esmu pusē apgūstot Pamatkursu, bet jau esmu sajūsmā par to cik daudz zināšanas tās man dod. Katru mirkli gaidu savu brīvo brīdi kad varēšu turpināt gūt zināšanas. Bet pats interesantākais ir tas, kopš apgūstu krāsas, es vairs nespēju uz krāsainām lietām paskatīties kā agrāk - tas viss bija ļoti vienkārši, saule ir dzeltena, jūra zila, bet tagad skatos uz lietām un pirmais ko redzu - ahā.. šeit ir Analogu krāsas utt. Es zināju ka man patīk telpu dizains, bet līdz šim nezināju ka tik ļoti man patīk 😊 Ļoti priecājos, ka esmu iegādājusies šo kursu, jo šis ir bijis lieliskākais pirkums, lai pilnveidotu sevi 😊”

“Šie kursi mani tiešām patīkami pārsteidza! Sākotnēji likās- ko tad tik īsā laikā var apgūt, ņemot vērā to, ka nav iepriekšējas izglītības vai pieredzes šajā jomā?! Bet es biju pārsteigta par to, cik ļoti strukturēti, loģiski un saprotami tika izklāstīti visi pamatprincipi un visi veiksmīga interjera komponenti, kas kopsummā veido sakārtotu, loģisku un gaumīgu vidi! Pateicoties pasniedzējas lielajai mīlestībai pret skaistu, sakārtotu vidi sev apkārt- bija iespēja iegūt pilnvērtīgu informāciju par interjera dizaina teorētisko un praktisko pusi! Paldies par iedvesmošanu un dalīšanos ar savām pieredzes bagātajām zināšanām!”

“Paldies par ļoti interesanto un noderīgo informāciju, ļoti kvalitatīvo pieeju un reāliem piemēriem no dzīves. Informācija bija pasniegta saprotami un kodolīgi, un pats galvenais, interesanti. Nevarēju sagaidīt jau nākošo nodarbību! Sajūta tāda, ka esmu atradusi ilgi meklēto dzirkstelīti. Esmu sapratusi, ka dizains ir tik ļoti daudz kas vairāk par glītām mēbelēm un dekoriem. Tik apjomīgs darbs, kas prasa koncentrēšanos, precizitāti, aprēķinu veikšanu un lēmumu pieņemšanu, bet tajā pašā brīdī tik ļoti aizraujošs. Tik daudz vēl jāmācās, bet milzum liels paldies Inesei par šādu iespēju apgūt tik noderīgās zināšanas tik ērtā formātā, kā arī par komentāriem un piezīmēm pie iesniegtā kursa darba, kas liecināja par patiesu iedziļināšanos. Atklāti sakot nedomāju, ka kursi būs tik nopietni un noderīgi, tāpec vēlreiz, PALDIES!”

“Gribu pateikt paldies, ka dod šādā foršā veidā apgūt interjera dizainu. Esmu priecīga, ka varēju visu novest līdz galam, kaut arī brīžiem likās, ka tak traks var palikt, lai to visu saliktu kopā.”

“Šobrīd apgūstu online kursus. Jau tagad varu teikt, ka esmu ieguvusi ļoti daudz vērtīgas informācijas, un mēģinu to lēnām likt lietā, radot idejas 😊 Paldies!”

“Paldies par informāciju, ko varēju likt lietā, lai paskatītos uz interjeru plašāk, savādāk! Galvā jau ir koncepts arī pārējām telpām brīvdienu mājā. Un patiešām interjers spēj bīdīt sienas (un ne tikai) citviet, nekā sākotnēji plānots 😊 Lai burvīgi, jaudīgi un interesanti interjeri un daudz foršu online studentu!”

Watch Intro Video

Veronikas video atsauksme

Veronika Reizina (34) kursos nostiprināja savas zināšanas interjera dizainā un pateicoties tiem palīdz iekārtot mājas draugiem

Watch Intro Video

Ievas video atsauksme

Ieva Bloka (30) kursos apguva prasmes iekārtot savas mājas pašas spēkiem

Interjera dizaina kursi

Pamatkurss - tiem, kuri vēlas iemācīties iekārtot jebkuru telpu skaisti un gaumīgi. Premium kurss - tiem, kuri vēlas kļūt par profesionāliem interjera dizaineriem.
Interjera dizains

Atsauksmes par gleznošanas kursu

“Man māksla ir sirdī jau no bērnības, ar izcili pabeigtu mākslas skolu un lieliem plāniem studēt arī LMA. Bet diemžēl, vai varbūt par laimi, dzīve tomēr aizveda mazliet citā virzienā. Taču tas nemaina faktu, ka jebkura saskare ar mākslu, teju jebkādā tās formā, man ir asinīs. Pleķismu saņēmu dāvanā no draudznēm, jo viņas zina, kas manu dvēseli silda. Tā bija iespēja atkal, pēc aptuveni 10 gadiem, paņemt rokās otu un atslēgties no ārpasaules, ļaujoties krāsām un izjūtām. Es noteikti ieteiktu ikvienam izbaudīt šo pieredzi, jo arī tiem, kuriem aktīvāka kreisā smadzeņu puslode - laiku pa laikam ir jāpabaro arī tā labā! 😊 Un, kas būtiski - arī kreisajai noderēs jaunas praktiskās zināšanas par materiāliem un tehnikām, un tā... 😊 Jau gatavojoties gleznošanai zināju, ka taps projekts "siena" 😊 Iegūtos pleķus rāmēšu un iekļaušu interjerā savā guļamistabā. Bija jāpaiet tieši pusgadam un jāpienāk šim ārkārtas stāvoklim, lai atrastos brīdis visu beidzot arī reāli salikt pie sienas. Pašai un ģimenei ļoti patīk. Arī draugi izteikuši komplimentus. Bet tam visam pāri - gandarījums par pašas radīto. Bildes pielikumā. Procesā un pēc.”

“Lai arī iepriekš biju gleznojusi ar akvareļiem skolā, tomēr lielākais pārsteigums bija, cik dažādi tos var izmantot. Gleznot ar zobu birsti, švammītēm, tik daudz otām, šļakstīties, pludināties. Tas viss ļāva nedaudz atslēgties no ikdienas un piedzīvot to plūšanu līdzi,kopā ar akvareli. Ļoti iedvesmoja pārējie gleznotāji, ar, kuriem kopā biju meistarklasē. Riktīgi forši paskatīties, kā veicas viņiem, nošpikot kādu pavisam izcilu ideju un smelties iedvesmu arī vienam no otra. Paldies, ka parādīji tik daudz papīrus, tik dažādus. Un tas ļāva akvareli uz katra papīra iepazīt nedaudz no jauna, saprast kā sadraudzēties ar viņu. Nu jau gandrīz katra brīvā diena tiek pavadīta pludinoties, pleķojot, šļakstoties un radot, ko savu. Un pats foršākais tajā visā, ka šķiet aizmirsti pilnīgi visu ikdienu, darbu kaudzes un vienkārši ļaujies. Jo nekad jau nesanāks divi vienādi pleķi, divas vienādas krāsas vai sajūtas. Akvarelis visu padara brīvāku. Dzīvāku. Milzum lielais paldies tev, Alise, ka radi, dari to, ko mīli un parādi to mums!!! 😊 Tev izdosies visi tie trakie nākotnes sapņi, tāpēc sapņo traki un sapņo daudz! P.S. pievienoju dažus savus pleķus. Nu jau akvareļiem pievienoju akrilu, krītiņus, zīmuli, marķierus. Tā rodas, kas jauns un riktīgi īpašs man 😊”

“Akvareļus apguvu tieši pavasarī, kad pēc drūmās ziemas prasījās kas krāsains un sevis piepildīšana ar ko jaunu. Man ļooooti patika gan atmosfēra, gan arī Tu kā sagaidīji, mājīgi un silti. Es piepildīju savu mazo māksliniecisko dvēseli ar jaunām zināšanām par akvareli. Atklāju cik patiesībā ar to ir interesanti darboties, atliek tikai ieslēgt iztēli un pat viss nereālākās tehnikas un priekšmeti var parādīt akvareli pa vismaz citā līmenī 😊 Pēc akvareļu darbnīcas uzreiz gribējās braukt uz veikaliem un iegādāties visu gleznošanais, ko arī izdarīju, jo gleznošana man palīdz atslēgties no ikdienas kņadas, domām un rūpēm. Gleznojot esmu tikai es ar savām domām tikai par krāsām un kādu priekšmetu vēl varētu izmēģināt. Liels paldies Tev, ka Tu devi jaunu skatu uz akvareli un atvēri jaunu pasauli uz to! ”

“Akvareļu kursi man bija iespēja atslēgties no tā brīža problēmām. Tā bija izcila pēc-sesijas-sevis-palutināšana. Noteikti iesaku ikvienam! Mani akvareļu darbiņi stāv gan kaudzītē skapī, gan jau ir atraduši vietu mājās. Ceru, ka ar pārējiem darbiem varēšu papildināt sienas savā jaunajā dzīvokli Rīgā. 😊Paldies Tev par šo iespēju!”

“Man šī darbnīca deva milzīgu iedvesmu un atvēra durvis uz krāsaino pasauli. Biju pārsteigta, iepazīstot jaunas, dažādas, neredzētas tehnikas un veidus, kā var gleznot ar akvareli. No lieliskajām idejām, kuras guvu darbnīcā, pēc tam, kad nolēmu - tas noteikti jāturpina, attīstījās vēl jaunas un interesantas idejas! Apburoši ir tas, ka vari gleznot pilnīgi kā vēlies un ar ko vēlies, nav robežu... Vadoties tikai pēc sajūtām, savienot visdažādākās krāsas un tehnikas. Es noteikti ieteiktu ikvienam to pamēģināt, jo gleznojot ar akvareli vienmēr var radīt kaut ko estētisku, skaistu, abstraktu un pilnībā personīgu. Tas ir veids, kā savas iekšējās sajūtas un emocijas izlikt uz papīra visdažādākajās krāsās un sapņainās, abstraktās formās. Paldies par radīto mīlestību un aizrautību pret akvareli!”

“Alise opened my eyes to a completely new world. She is great in transmitting the very essence of the abstraction even to people with no artistic background. The hours past way to soon, leaving behind a realm of new impressions. Apart from my first own guided exploits in water colours, there was the chance to value the approach of the other participants as well. In fact it was an opportunity to look at life from a different, very inspiring angle. I can only recommend the workshop, for besides spending a very good time, there is really something for you to take back home to daily life. And of course you get all the means and ends to continue your own aquarrelic endeavors.”

Watch Intro Video

Lauras video atsauksme

Laura Arnicāne, "Seek the simple" autore

Watch Intro Video

Anastasijas video atsauksme (RU)

Anastasija Panfilova (27), māksliniece

Watch Intro Video

Anitas video atsauksme

Anita Lielmane, 26, horeogrāfe un uzņēmēja

Gleznošanas kurss abstraktu akvareļu tehnikā

10 nodarbības + 1 nodarbība dāvanā.